Witamy na stronie internetowej Cukierni Atena.


Firma mieści się w Korczynie, w województwie podkarpackim. Cukiernia założona została w 2000 roku przez Artura Bargła, który jest jej właścicielem do dnia dzisiejszego. Nazwę Atena zaczerpnięto z mitologii greckiej i oznacza boginię mądrości, sprawiedliwości, a także stanowi odzwierciedlenie zamiłowań prezesa do tradycji i kultury Hellady.

Początki działalności były bardzo trudne, ale dzięki biznesowemu zmysłowi szefa, uporowi oraz pracowitości wykwalifikowanej kadry produkcyjnej i dystrybucyjnej udało się stworzyć uznaną markę na rynku Polski południowo-wschodniej.

Na pierwszym miejscu stawiamy dobro i zadowolenie naszych klientów, toteż podstawę produkcji stanowi ciągły rozwój technologii i dobór surowców wyłącznie najwyższej jakości. Dokładamy starań, by zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów i partnerów handlowych. Nasi przedstawiciele zaopatrują zarówno drobne sklepy, jak i duże supermarkety na obszarze kilkunastu powiatów w trzech województwach: podkarpackim, małopolskim i świętokrzyskim.

Dbamy o ciągłe poszerzanie obszaru dystrybucji, ponieważ chcemy by towary oznaczone naszą marką trafiały do jak najszerszego grona klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, ale zarazem pozostajemy wierni tradycji, dlatego smak wyrobów Cukierni Atena jest tak wyjątkowy i niepowtarzalny.

Cukiernictwo jest dla nas pasją i staramy się ją realizować w najlepszy możliwy sposób. Chyba nam się to udaje, ponieważ od lat kooperujemy z liczną grupą stałych odbiorców.

Dziękujemy im za zaufanie i zapraszamy kolejne sklepy do współpracy!


Właściciel i pracownicy Cukierni Atena